Bejelentkezés
 
 
Novák Hunor szerint valójában beoltotta az oltásellenesek gyerekeit az a gyerekorvos, akit a szülők azért fizettek le, hogy csak kamuoltást adjon beMa 07:38444.hu

Novák Hunor a Facebookon ír a letartóztatott dunavarsányi gyermekorvos pácienseinek oltottsági vizsgálata alapján arról, hogy az orvos jól átverte az oltáselleneseket.

Elovasom
Alternatíva az állami egészségügy helyett?Ma 07:37nyugatijelen.com

Napjainkban Magyarországon az állami egészségügy sajnos nem a legjobb állapotban van, de ezzel valószínűleg már senkinek nem mondunk újdonságot. A várólisták egyre hosszabbak, az orvosok, intézmények túlterheltek. Csak súlyos esetben kaphatunk gyors ellátást, olykor egy rutinműtétre is hónapokat, de akár éveket is kell várnunk.

Elovasom
Megszereztük, itt az Orbán-kormány eltitkolt egészségügyi reformterveMa 07:31hvg.hu

A kórházak és rendelőintézetek számának radikális csökkentése, a háziorvosi hálózat átszabása, nyitás a magánegészségügy felé – ilyen intézkedések is szerepelnek abban az egészségügyi reformtervezetben, amit a Belügyminisztérium megrendelésére a Boston Consulting Group készített még 2020-ban. A HVG megszerezte a stratégiai átalakításról szóló dokumentumot, amit az Orbán-kormány közpénzből kifizetett, majd elsüllyesztett, a jogvédők pedig éveken át hiába próbálták kiperelni. Független szakértőink szerint alkalmas lett volna szakmai-társadalmi vitára az eltitkolt javaslat, amit Hippokratész-projektnek neveztek.

Elovasom
Egyszerre 7 orvos mondott fel a 12-ből a Bajcsy-kórház belgyógyászati osztályánMa 07:29hvg.hu

A doktorok a gasztroenterológiai belosztályról távoznak a hónap végén – nem a magánszférába, hanem az állami ellátásba, de máshová. Bár eddig is orvoshiány volt, a kórház szerint a felmondások ellenére sem kell aggódni, a betegellátás biztosított.

Elovasom
Nem fizeti ki az Orbán-kormány minden kórház teljes adósságátMa 07:29MedicalOnline.hu

Bár az Orbán-kormány a tavaly év végi kórházi adósság teljes rendezését ígérte, a mostani kifizetésekből az látszik: nem minden intézmény jut hozzá a teljes összeghez – tudta meg a Népszava.

Elovasom
Egy elmaradt műtét apropójánMa 07:28MedicalOnline.hu

A Telex ma megjelent cikkében betegek számolnak be a váratlanul elmaradt műtéteikről. Dr. Hegedűs Zsolt miniszterjelölt kommentálja a helyzetet.

Elovasom
Oldalak (705): 1 2 ... Utolsó »
Kapcsolat Adatvédelem Számlaszámunk: 11100104-18180169-36000001 Látogatók: 29613596 Cikket olvasták: 3123 Layout & Coding: Dexef Kft.