
Az alábbiakban Jenei Zoltán levelét olvashatják.
ElolvasomA Magyar Orvosi Kamara üdvözli, hogy a kollégák a járványhelyzetre is tekintettel jelentős részben felelősen az aláírás mellett döntöttek, így a jogviszonyváltás nem okoz most általános, országos ellátási zavart. Mindemellett örülni annak semmiképp sem lehet, hogy több mint 5000 egészségügyi dolgozó elhagyta a közfinanszírozott ellátást. Hiányuk most, a járvány újabb hulláma alatt és utána, az újjáépítés során is fájó lesz. Csak remélhető, hogy van és lesz számukra visszaút.
Elolvasom"Teljes garanciát lehet adni" arra, hogy a járvány alatt is biztosított az egészségügyi ellátás - mondta Jenei Zoltán.
ElolvasomVissza kell hozni azt a készültségi fokot, amelyet áprilisban vagy novemberben alkalmaztak az intézményekben.
ElolvasomA MOK elnöke szerint már sikerült eredményeket elérniük, de ez csak akkor jó, ha az intézményekben is van látszata.
ElolvasomNem lépre csalják, hanem tesztelik, hogy az egészségügyi dolgozó elfogadja-e a vesztegetésre kínált pénzt.
Elolvasom