Bejelentkezés
 
 
A MOSZ üdvözli a bejelentett orvosi béremelést2020. október 3. (szombat) 22:20
A Magyar Orvosok Szakszervezete (MOSZ) üdvözli Orbán Viktor mai bejelentését, miszerint a kormány elfogadja a Magyar Orvosi Kamara (MOK) bértábláját.
A MOSZ ezúton is gratulál a MOK vezetésének a következetes, kitartó munkájához, amellyel ezt az eredményt elérte. Várakozással tekintünk a parlament elé október 5-én kerülő törvényjavaslatra.
Elolvasom
news/140_0_340.jpgPárbeszéd az államtitkárral: fókuszban az alapellátás, a kirendelések és a táppénz!2020. szeptember 30. (szerda) 18:41

A Magyar Orvosok Szakszervezetének újonnan megválasztott elnöksége találkozót kezdeményezett és bonyolított le prof. dr. Horváth Ildikó egészségügyért felelős államtitkárral. A szeptember 29-i egyeztetésen a MOSZ részéről részt vett dr. Szabad Zoltán elnök, dr. Daróczy-Gaál Ágnes és dr. Tóth Judit alelnökök.

Elolvasom
Száz százalékos táppénzt kér a MOSZ és a FESZ az egészségügyi és szociális dolgozók részére!2020. szeptember 24. (csütörtök) 18:11hír

A Magyar Orvosok Szakszervezete (MOSZ) és a Független Egészségügy Szakszervezete (FESZ) közös levelet írt prof. dr. Kásler Miklós EMMI miniszternek.

Elolvasom
news/122_0_340.jpgÚj elnöke és alelnöke van a Magyar Orvosok Szakszervezetének2020. szeptember 13. (vasárnap) 11:02

A koronavírus-járvány miatt online tartotta küldöttgyűlését a Magyar Orvosok Szakszervezete. Az addigi elnök, Dr. Elek Norbert és Dr. Kucsinka Katalin alelnök lemondása miatt tisztújításra is sor került. A MOSZ új elnöke dr. Szabad Zoltán, új alelnöke pedig dr. Daróczy-Gaál Ágnes lett.

Elolvasom
Online Küldöttgyűlés előtt: tisztségviselő-jelöltek és programok2020. szeptember 11. (péntek) 09:23

Tájékoztatjuk tagjainkat és kedves olvasóinkat, hogy Dr. Elek Norbert, a MOSZ elnöke és dr. Kucsinka Katalin a MOSZ alelnöke a MOSZ következő - szeptember 12-i - küldöttgyűlésén lemondásukat tervezik. A MOSZ küldöttgyűlésen ezért rendkívüli, időközi tisztújítást - elnök és alelnök választást - tervezünk.

Elolvasom
Közös levél: a miniszterelnökhöz fordult a Független Egészségügyi Szakszervezet és a Magyar Orvosok Szakszervezete 2020. szeptember 10. (csütörtök) 18:14

A dokumentumban miután az egészségügyi és a szociális szféra legsúlyosabb problémáira hívjuk fel a figyelmet, arra kérjük Orbán Viktor kormányfőt, illetve a kormányt, hogy haladéktalanul kezdjen konzultációt a dolgozói érdekképviseletekkel. A levelet az alábbiakban közöljük.

Elolvasom
Oldalak (76): « Első ... 69 70 71 72 ... Utolsó »
Kapcsolat Adatvédelem Számlaszámunk: 11100104-18180169-36000001 Látogatók: 31048538 Cikket olvasták: 9987 Layout & Coding: Dexef Kft.