Bejelentkezés
 
 
Lemondott a főigazgató, visszamennének a felmondott orvosok az intézetbe2026. március 16. (hétfő) 07:14RTL Híradó

Visszatérnének a felmondási idejüket töltő orvosok az Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézetbe, miután pénteken lemondott a főigazgató. Erről a Magyar Orvosok Szervezetének elnöke beszélt az RTL Híradónak. Az elmúlt hetekben több mint 500 pszichiáter követelte a főigazgató menesztését. Egyebek mellett a vezetési módszereit kifogásolták, sokan pedig túlterheltségre panaszkodtak. Az intézetet ideiglenesen az orvosigazgató vezeti. A főigazgatói posztra pályázatot írnak ki. 

Elolvasom
Oldalak (13): 1 2 ... Utolsó »
Kapcsolat Adatvédelem Számlaszámunk: 11100104-18180169-36000001 Látogatók: 31048277 Cikket olvasták: 9987 Layout & Coding: Dexef Kft.